Nasze aktualności – Forum Uczelni Technicznych

29 sierpnia 2017

Konferencja w formule Open Space

Prezydium oraz Komisja Rewizyjna FUT zapraszają na „Konferencję Roboczą FUT w formule OPEN SPACE”. Odbędzie się ona w dniach 15-17 września br. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Czytaj więcej...

19 czerwca 2017

Konferencja Instytutu PWN „Postępowanie na wypadek ataku terrorystycznego”

Instytut PWN wraz z ekspertami Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas zapraszają przedstawicieli polskich uczelni wyższych na konferencję POSTĘPOWANIE NA WYPADEK ATAKU TERRORYSTYCZNEGO.

Czytaj więcej...

11 czerwca 2017

Wyniki konkursu KoKoN

Znamy zwycięzców II edycji konkursu KoKoN!
Podczas Sesji Roboczej na Akademii Morskiej w Szczecinie odbyła się uroczysta gala wydarzenia podczas, której zostały ogłoszone wyniki oraz wręczono nagrody.

Czytaj więcej...

4 maja 2017

II edycja konkursu kół naukowych KoKoN

Ogólnopolski Konkurs Kół Naukowych „KoKoN” skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych. Ideą konkursu jest rozwój aktywności naukowej i społecznej wraz z integracją środowiska studenckiego, propagowaniem działalności naukowej oraz budowanie dialogu pomiędzy uczelniami technicznymi w Polsce i firmami zewnętrznymi.

Czytaj więcej...

10 kwietnia 2017

Postulaty Forum Uczelni Technicznych ws. Ustawy 2.0

Forum Uczelni Technicznych nie chce biernie przyglądać się zmianom, które odbywają się na naszych oczach. Pragnie aktywnie włączyć się w proces tworzenia przyszłości polskiego szkolnictwa wyższego. Chcemy mieć możliwość wniesienia naszego wkładu w kreowanie środowiska, w którym przyjdzie działać naszym następcom” 

Czytaj więcej...

10 kwietnia 2017

Sesja Robocza w Krakowie

Sesja Robocza Forum Uczelni Technicznych
Kraków 6-9 kwietnia 2017

W miniony weekend odbyła się Sesja Robocza FUT organizowana przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej.

Czytaj więcej...

9 kwietnia 2017

Gala Środowiska Uczelni Technicznych

7 kwietnia 2017 podczas Sesji Roboczej na Politechnice Krakowskiej odbyła się Gala Środowiska Uczelni Technicznych. Jest to nowa inicjatywa, która ma na celu wyróżnienie najlepszych projektów Samorządów zrzeszonych w FUT oraz zachęcenie Oprócz nagrodzenia najlepszych projektów Samorządów zrzeszonych w FUT, wydarzenie ma na celu zainspirować inne Samorządy do tworzenia nowych projektów oraz udoskonalania już istniejących.

Czytaj więcej...

25 marca 2017

Architektour 2017

Architektour 2017 | Bytom | 20-26.04.2017

Architektour to ogólnopolskie warsztaty architektoniczne organizowane przez Samorządy Studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej oraz Fundację Na Dużą Skalę. Wydarzenie omija wielkie metropolie i pozwala uczestnikom poznać miasta nie pojawiające się zazwyczaj na pierwszych stronach gazet.

Czytaj więcej...

2 marca 2017

Sesja Robocza w Białymstoku

Pierwsza Sesja Robocza Forum Uczelni Technicznych kadencji 2017 została zorganizowana przez Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej.

Czytaj więcej...

9 stycznia 2017

Kadencja 2017

31 grudnia 2016 był ostatnim dniem działania Prezydium kadencji 2016. Z dniem 1 stycznia 2017 roku pracę rozpoczęło Prezydium wybrane podczas Zjazdu Wyborczego w Rzeszowie.

Czytaj więcej...