OPISY KATEGORII 2023

NAJLEPSZY PROJEKT DYDAKTYCZNY

Nagrodę w kategorii otrzymuje Samorząd Studencki, który swoim projektem wspiera dydaktykę w sposób innowacyjny, skuteczny oraz z szerokim zasięgiem docelowym.

NAJLEPSZY PROJEKT KULTURALNY

Nagrodę w kategorii otrzymuje Samorząd Studencki, którego projekt angażuje społeczność w odkrywanie, promowanie i rozwijanie różnorodnych dziedzin kultury wysokiej

NAJLEPSZA AKCJA PROMOCYJNA

Nagrodę w tej kategorii otrzymuje samorząd studencki, którego akcja promocyjna ułatwiająca funkcjonowanie w życiu studenckim, jest kampanią promującą zdrowie, wspierającą pokonywanie barier lub reklamuje rekrutację do samorządu studenckiego, organizowane wydarzenie.

**Może to obejmować inicjatywy takie jak kampanie społeczne, wydarzenia promocyjne, akcje reklamowe, konkursy, działania w mediach społecznościowych lub inne formy promocji**

ANIMOWANIE ŻYCIA STUDENTÓW

Nagrodę w tej kategorii otrzymuje samorząd studencki, który zorganizował najciekawsze wydarzenia umilające czas studentom oraz kandydatom na studia w trakcie ich czasu wolnego (z wyłączeniem Juwenaliów).

SAMORZĄD STUDENCKI WSPARCIEM (akcja wewnętrzna)

Nagrodę w tej kategorii otrzymuje samorząd studencki, który podjął się najlepszej akcji pozwalającej na pokonywanie barier i zwiększanie dostępności studiów dla wszystkich potrzebujących tego studentów.

NAJLEPSZA INICJATYWA SPOŁECZNA (akcja zewnętrzna)

Nagrodę w tej kategorii otrzymuje samorząd studencki, który zorganizował najlepszą akcję wspierającą działalność charytatywną.

NAJLEPSZY PROJEKT BEZKOSZTOWY

Nagrodę w tej kategorii otrzymuje samorząd studencki, który podjął się najciekawszej akcji o całościowych kosztach organizacyjnych nieprzekraczających 500 złotych, nie wliczając pozyskanego barteru.

NAJLEPSZY PROJEKT SPORTOWY

Nagrodę w kategorii otrzymuje samorząd studencki, który był organizatorem bądź współorganizatorem projektu sportowego lub e-sportowego i w kreatywny sposób promował zdrowy tryb życia wśród studentów.

SAMORZĄD STUDENCKI JAKO MOTYWATOR

Nagrodę w kategorii otrzymuje Samorząd Studencki, który prowadzi szerokie działania w zakresie motywowania studentów, wspiera ich w bieżącej działalności oraz rozwija ich umiejętności.

AUTORYTET FUT

Nagrodę w kategorii otrzymuje osoba ciesząca się uznaniem środowiska Forum Uczelni Technicznych.

PRZYJACIEL FUT

Nagrodę w kategorii otrzymuje osoba lub instytucja, która wykazuje się wybitnym zaangażowaniem, przychylnością oraz wsparciem na rzecz środowiska Forum Uczelni Technicznych.

POZNAJ TEGOROCZNE ZGŁOSZONE PROJEKTY

WAŻNE DOKUMENTY

Archiwum Gala 2022

WYNIKI

Skip to content