FORUM UCZELNI TECHNICZNYCH

DANE KONTAKTOWE

PREZYDIUM FORUM UCZELNI TECHNICZNYCH

prezydium@fut.edu.pl 

Szymon Łakomy

Przewodniczący FUT

E-mail: szymon.lakomy@fut.edu.pl

Anna Suchecka

Sekretarz FUT

E-mail: anna.suchecka@fut.edu.pl

Julia Grzegorzewska

Członkini Prezydium

E-mail: julia.grzegorzewska@fut.edu.pl

Julia Gwóźdź

Członkini Prezydium

E-mail: julia.gwozdz@fut.edu.pl

Krzysztof Kusak

Członek Prezydium

E-mail: krzysztof.kusak@fut.edu.pl


Rafał Pyżalski

Członek Prezydium

E-mail: rafal.pyzalski@fut.edu.pl

Julia Szymańska

Członkini Przydium

E-mail: julia.szymanska@fut.edu.pl

KOMISJA REWIZYJNA FORUM UCZELNI TECHNICZNYCH

kr@fut.edu.pl  

Dorota Nagórska

Członkini KR FUT

E-mail: dorota.nagorska@fut.edu.pl

Jakub Dekowski

Przewodniczący KR FUT

E-mail: jakub.dekowski@fut.edu.pl

Arleta Tryka

Członkini KR FUT

E-mail: arleta.tryka@fut.edu.pl

KORESPONDENCJA

Forum Uczelni Technicznych
Siedlicka 4
80-222 Gdańsk

Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki

https://www.wojsko-polskie.pl/awl/samorzad-studencki/

samorzad@awl.edu.pl

Politechnika Białostocka

https://pb.edu.pl/sspb/

kontakt@sspb.pl 

Politechnika Rzeszowska

https://ssprz.prz.edu.pl

biuro@ssprz.pl 

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

http://www.urss.tu.kielce.pl/

urss.psk@gmail.com 

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
w Warszawie

https://www.facebook.com/RussSGGW

samorzad@sggw.edu.pl

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

http://www.samorzad.up.wroc.pl/

samorzad@upwr.edu.pl

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

http://www.uniwersytetradom.pl/

samorzad1950@gmail.com 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
w Olsztynie

http://russ.uwm.edu.pl/

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

https://urss.urk.edu.pl/index/

rss@urk.edu.pl

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

www.facebook.com/KSSUPP/

Samstudup@gmali.com

Wojskowa Akademia Techniczna

http://www.wat.edu.pl/

samorzad@wat.edu.pl

Logo Parlamentu Samorządu Studenckiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

http://www.samorzad.zut.edu.pl/

samorzad@zut.edu.pl

Skip to content